Jak zacząć skuteczne odchudzanie, aby nigdy więcej nie wrócić  do swojej nadwagi? Zrób to bez spiny z ebookiem, który dla Ciebie przygotowałam. Teraz pobierzesz go całkowicie bezpłatnie!

Doskonale wiesz przecież, że schudnąć to nie sztuka, ale zmienić nawyki tak, aby już nigdy nie MUSIEĆ SIĘ ODCHUDZAĆ to naprawdę wyczyn. Ja tego dokonałam, a teraz uczę tego moje klientki. Bez obaw, jestem wykształconym dietetykiem i edukatorem żywieniowych. Nie pokazuję w tym ebooku żadnych dziwnych metod, programów ani suplementów! Poznasz zasady i metody, sprawdzone w praktyce, które bez problemu dopasujesz do siebie i swojego życia. Nawet jeśli, tak jak ja, nie lubisz gotować – poradzisz sobie świetnie. Nie ma co szukać skomplikowanych rozwiązań i tracić czasu, którego i tak nie mamy za wiele. Wystarczy, że zastosujesz proste, sprawdzone techniki, które dla Ciebie w tym ebooku przygotowałam! Nie zastanawiaj się – sprawdź sama, bo nic nie tracisz!

Zacznij skuteczne odchudzanie bez spiny, frustracji i straty czasu!

Nazywam się Ela Sawicka.

Jestem instruktorką skutecznego odchudzania bez spiny, frustracji, z radością i na zawsze, opartego na prawdzie, nie modzie. Promotorką dbania o siebie najpierw i uważności, również w odchudzaniu. Kiedyś byłam kobietą z nadwagą, masą kompleksów i frustracji. Dziś jestem szczupła, szczęśliwa i energiczna i pomagam kobietom skutecznie schudnąć, uwierzyć w siebie i wyglądać i czuć się tak, jak chcą. Z wykształcenia jestem dietetykiem i edukatorem żywieniowym. Specjalizuję się w terapii nadwagi i otyłości (również ze współistniejącymi: insulinoopornością, niedoczynnością tarczycy, zespołem metabolicznym). Jestem niepoprawną optymistką i fanką lodów pistacjowych. Tobie też pomogę schudnąć skutecznie! Stworzyłam Akademię Zdrowej Kobiety, tworzę ebooki i kursy, prowadzę warsztaty i wykłady – wszystko po to, aby pomóc kobietom schudnąć skutecznie na zawsze.