Puściłam wodę do wanny i nie włożyłam korka. W porę jednak się zorientowałam, że coś się ta wanna nie napełnia.

I myślę sobie z życiem jest tak samo, Zdrowa Kobieto!

Dopóki nie zadbasz o to, żeby zatkać odpływ, absolutnie nigdy nie napełnisz swojej wanny. Jedyne, co urośnie to rachunki za wodę. I ani gromadka dzieci, rycerz na białym koniu, ani pokaźny dom, szybki samochód, ani dalekie podróże i huczne imprezy – absolutnie NIKT i NIC nie da Ci tego, czego nie masz w sobie!

Ten rok to dobry rok na to, żeby odkryć w sobie szczęście i zadbać o siebie tak prawdziwie, na pełniej petardzie!

Już niedługo połączę wszystkie moje działania pod jedną AKADEMIĄ ZDROWEJ KOBIETY 

Ta nazwa, ten projekt urodził się w moim sercu już dawno. Ale cały czas się wahałam. Bo tu Ellsa, a tu projekt. Na początku traktowałam je osobno, ale dzisiaj wiem, że to co robię jest wypadkową moich pasji, doświadczeń i przeżyć i tym chcę się dzielić. Niech więc idzie w Świat jako Akademia Zdrowej Kobiety, bo ta nazwa mieści w sobie wiele.

Znajdziesz w niej wszystko, co sprzyja kobiecemu zdrowiu, poczuciu szczęścia i spełnienia. Dzielę się wiedzą, którą wykorzystujemy, aby poczuć się pięknie i zdrowo! Bo nieszczęście wynika z niewiedzy, mając wiedzę możesz zmieniać! Moją pasją jest zarażanie kobiet zdrowym trybem życia, nie ograniczając go jedynie do talerza i aktywności fizycznej. Chcę odczarować przekonanie że restrykcyjna dieta i ciężki trening zaprowadzą Cię do zdrowia. Jesteśmy pełne emocji. Musimy je uwalniać z ciała. Możemy być szczęśliwe, jeśli tylko tak postanowimy!

No napisania! Dobrego wieczoru 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o