U mnie dziś pracowita sobota. Całe przedpołudnie spędziłam na przygotowywaniu materiałów na kolejny – już 6 tydzień 2 edycji odGrubiania na życie – warsztatów online, które trwają w najlepsze!


Dziewczyny mają tam lekcje wideo, prostą, skuteczną dietę na każdy tydzień oraz planery. Spotykamy się również w grupie na livach, podczas których analizuję dzienniczki żywieniowe i radzimy sobie z konkretnymi problemami. Zdarza się, że nagrywam też Kjuendej – jeśli zbierze się więcej pytań od Dziewczyn. Nikt nie pozostaje bez odpowiedzi. Dlatego liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona.

Tematyka tego tygodnia to:

Jak nie żyć w klatce zwanej dietą, czyli wyjścia do restauracji, znajomych, na imprezy – jak to sprytnie ogarnąć, żeby było dobrze? Dlaczego warto czasem zjeść ciastko niż śnić o ciastku – czyli planowanie przyjemności w diecie. Aaaa, no i Święta – jak nie przytyć w Święta?!

Wszytko jest podzielone na krótkie lekcje wideo albo jeśli wolą – mp3 do słuchania, którego mogą słuchać nawet w drodze do pracy. Tam, gdzie jest taka potrzeba są również zeszyty w formie pdf.

Wkładam w to masę pracy i serca i kiedy dostaję od Dziewczyn maile – jak super to działa to się zawsze bardzo wzruszam, bo to jest moje marzenie i moja misja – wpływać pozytywnie na życie innych kobiet.

Dawać im inspirację i konkretne narzędzia i kroki, aby mogły wyjść z tej ciemnej dziury nadwagi i otyłości, w której sama kiedyś tkwiłam i wiem, że tam nie jest zbyt fajnie.

Jednak warunek, aby to działało jest jeden i bardzo ogromny – zaangażowanie i wdrażanie w życie.

Od zakupu kolejnej diety, kolejnego kursu, kolejnej książki NIC SIĘ NIE ZMIENI – jeśli nie zmienisz swoich działań.

No bo przecież głupotą jest działać wciąż i wciąż w ten sam sposób i oczekiwać innych rezultatów!

Widzę, że tam, gdzie jest zaangażowanie SĄ EFEKTY OGROMNE!

I teraz jeszcze jedno – ja wiem, że zdjęcia metamorfoz przed i po sprzedają najlepiej – słyszałam to wiele razy. Ale nigdy ich tutaj nie będę umieszczać – bo odGrubianie na życie to nie jest tylko metamorfoza ciała. Totalnie nie, więc jeśli szukasz sposobu na mniejszą pupę, zgrabniejsze uda -to szukaj dalej – ja Ci tego nie dam.

Ale dam Ci coś innego. Zobacz proszę co napisała Dorota. Bo przecież ja sobie mogę mówić i mówić, ale to nie chodzi o to.

Tym czym chcę i będę się dzielić to są właśnie takie świadectwa zmiany. Bo fajny tyłek może zrobić każdy – tylko co z tego?

Jeśli masz ochotę wyruszyć ze mną w podróż zwaną odGrubianiem na życie – idź do strony:

www.ellsa.pl/odgrubianienazycie

I wskakuj na listę zainteresowanych. Następna – 3 edycja odGrubiania na życie rusza już 21 stycznia 2019 roku, a liczba miejsc jest ograniczona 🙂

Żyj, nie wariuj i dbaj o siebie najpierw!

Ściskam,

Ela

Jeśli uznasz, że warto – udostępnij na swoim Facebooku albo podeślij znajomym! Dziękuję! Miło wiedzieć, że to czym się dzielę ma dla Ciebie wartość 🙏


Nazywam się Ela Sawicka. Jestem dietetykiem klinicznym, specjalistą ds. żywienia i edukatorem żywieniowym. Ale nie od zawsze wiedziałam co chcę w życiu robić. Dlatego dziś dziękuję za tę nadwagę, która mi się przydarzyła. Dzięki niej piszę tego bloga i pomagam kobietom zdrowo schudnąć (odGrubić się), odzyskać energię, dobre samopoczucie i czuć się świetnie w swoim ciele. Uwielbiam cynamon, pistacje i podróże. Fascynuje mnie trening uważności i dobroczynny wpływ medytacji na życie i świat.

Stworzyłam Akademię Zdrowej Kobiety –miejsce online dla kobiet, które pragną pozbyć się zbędnych kilogramów i całej masy niemiłych rzeczy, które się z nią wiążą oraz dla tych, które już to zrobiły i pragną utrzymać świetne samopoczucie i dbać o siebie mądrze. Do bezpłatnej wersji Akademii dołączysz wypełniając formularz na dole.

Po więcej bezpłatnych inspiracji zapraszam również na mój kanał na You Tubie.

Po indywidulane rozwiązania zapraszam do Sklepu Zdrowej Kobiety

Na warsztaty dla kobiet online i stacjonarne zapraszam TUTAJ.

 

 

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments