Akademia Zdrowej Kobiety – Twój dostęp na 1 miesiąc

149,00 

Akademia Zdrowej Kobiety – skuteczne odchudzanie i zdrowy styl życia bez spiny! Tylko dla kobiet 🙂 Dołącz do nas i osiągaj swoje cele z radością, bez spiny i frustracji!

Brak w magazynie

Opis

Akademia Zdrowej Kobiety – Twój dostęp do skutecznego odchudzania i zdrowy styl życia bez spiny.

PLATFORMA WIEDZY I WSPARCIA AKADEMII ZDROWEJ KOBIETY TO:

  1. Kurs skutecznego odchudzania

Kurs jest jak dobrze zaktualizowany GPS, który poprowadzi Cię do Twojej wymarzonej sylwetki bez zbędnego błądzenia i straty czasu, którego i tak nie masz za wiele. To podstawa Akademii. 7 modułowy kurs, do którego dostajesz dostęp od razu po zakupie. Kurs poprowadzi Cię za rękę, w odpowiedniej kolejności przez zakamarki skutecznego odchudzania, obalając wiele mitów i ograniczających przekonań, przez które wiele kobiet wciąż „zaczyna od poniedziałku”. Nauczysz się jak skutecznie schudnąć, w swoim tempie i zgodnie ze swoim planem dnia. Wszystkie nagrania są w formie wideo oraz mp3 – możesz oglądać lub pobrać i słuchać w drodze do pracy, na spacerze z dzieckiem czy podczas sprzątania – tak, jak Tobie wygodnie!

  1. Biblioteka Akademii

Biblioteka jest jak broń na Twoje nadprogramowe kilogramy naładowana ostrą aminucją. Znajdziesz tam warsztaty żywieniowe, gotowe plany żywieniowe, plany treningowe, warsztaty psychodietetyczne i nagrania wszystkich moich webinarów. Nie musisz brać wszystkiego naraz! Bierzesz to, co najbardziej jest Tobie potrzebne w danym momencie. Wszystkie nagrania są w formie wideo oraz mp3 – możesz oglądać lub pobrać i słuchać w drodze do pracy, na spacerze z dzieckiem czy podczas sprzątania – tak, jak Tobie wygodnie!

  1. Grupa wsparcia

Otrzymujesz dożywotni dostęp do grupy wsparcia, w której dostajesz masę wsparcia, zrozumienia i pozytywne kopniaki do działania. W grupie odpowiadam na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości, pomagam i wspieram w trudnych momentach. Dostajesz ogromną dawkę mojego naturalnego entuzjazmu i robisz, wdrażasz zamiast tylko o tym myśleć i przekładać na kolejne poniedziałki.

WYBIERZ SWÓJ PAKIET I DZIAŁAJ 🙂

PLATFORMA OD ŚRODKA:

Więcej informacji o AKADEMII znajdziesz tutaj:

https://www.elasawicka.pl/akademia/

Dodatkowe informacje

PAKIET

MINIMUM, OPTYMALNY, MAX