W 5 PROSTYCH KROKACH

Chcesz z satysfakcją zakładać obcisłe ciuchy

i nosić to, co Ci się podoba, nie wkurzając się na wylewającą się "oponkę"? Ale nie masz pomysłu jak zacząć odchudzanie skutecznie, gubisz się w natłoku "wiedzy" i nie masz pojęcia co zrobić najpierw, a co potem?

Masz sporo kilogramów do stracenia

i na samą myśl o tym już Ci się odechciewa. Brakuje Ci motywacji, stoisz w miejscu i NIE WIESZ OD CZEGO ZACZĄĆ? Masz szafę pełną fajnych ubrań, ale w za małym rozmiarze i czujesz smutek i rezygnację?

Nie chcesz chodzić głodna,

wkurzona i sfrustrowana i masz serdecznie dość swojej nadwagi, bo ona tylko utrudnia Ci życie. Ale jakoś wciąż odkładasz to wszystko na później, bo tak naprawdę przeraża Cię to całe odchudzanie?

MAM NA TO SPOSÓB!

WŁAŚNIE DLA CIEBIE STWORZYŁAM KURS

JAK ZACZĄĆ SKUTECZNE ODCHUDZANIE BEZ SPINY i FRUSTRACJI W 5 PROSTYCH KROKACH

aby nie pozwolić Ci zostać w miejscu, w którym jesteś, a w którym nie chcesz już dłużej być!

DLACZEGO NIE SAMA DIETA – ROZPISKA?

Ten kurs to ułożony przeze mnie plan żywieniowy (szybki, prosty, smaczny, skuteczny) na 10 dni z obszerną instrukcją skutecznego odchudzania i kopem motywacji. Bo potrzebujesz mi zaufać i uwierzyć, że sama rozpiska diety to zdecydowanie za mało, żeby zacząć skuteczne odchudzanie bez spiny. Dieta to jeden z wielu puzzli w tej układance zwanej skutecznym odchudzaniem. A kompletna układanka potrzebuje wszystkich puzzli, w odpowiedniej kolejności 🙂 Dokładnie tak jak skuteczne odchudzanie!

Zrozumiesz

na czym polega odważne i skuteczne odchudzanie, pozbawione frustracji, spiny i głodu. Uzyskasz konkretny plan podróży po swoją wymarzoną sylwetkę.

Zaczniesz działać

konsekwentnie i w swoim tempie. I - jak to mówią moje kursantki - będzie Ci się chciało chcieć!

odgrubianie na życie skuteczne odchudzanie

Skończysz z dziwnymi dietami

raz na zawsze, bo poznasz strategię, która pozwoli Ci cieszyć się życiem, nauczysz się komponować pyszne i proste posiłki, wdrożysz plan żywieniowy - szybki i prosty, bez zbędnej straty czasu w kuchni, smaczną - pełny prostych połączeń pełnych smaku, skuteczny - bo działa tylko to, co rzeczywiście wdrażasz!

Korzystasz gdzie chcesz, kiedy chcesz i na czym chcesz! Wygodnie i prosto!

akademia zdrowej kobiety

W ramach KURSU otrzymujesz

roczny (360 dni) dostęp do platformy, a w środku:

Krok 1

 • warsztat online 5 RZECZY, KTÓRE UTRUDNIAJĄ CI ODCHUDZANIE
 • wykład online TYM RAZEM DAM RADĘ – JAK SIĘ NIE PODDAWAĆ NA DIECIE
 • dzienniczek
 • planer MOJE POSTĘPY 

Krok 2

 • wykład online JAK ZDROWO SCHUDNĄĆ I POCZUĆ SIĘ LEPIEJ
 • zeszyt pdf

Krok 3

 • wykład online JAK CZYTAĆ ETYKIETY CZYLI KOBIETA W DŻUNGLI ZWANEJ SKLEPEM
 • lekcja w zeszycie pdf

Krok 4

 • warsztat online OD CZEGO ZACZĄĆ ZDROWY STYL ŻYCIA I DLACZEGO NIE OD LICZENIA KALORII
 • ściąga CO WARTO MIEĆ W KUCHNI (PDF)
 • ebook 14 ZDROWYCH, EKSPRESOWYCH ŚNIADAŃ
 • ebook 10 SZYBKICH ODŻYWCZYCH PRZEKĄSEK

Krok 5

 • warsztat online O PRODUKTACH, KTÓRE UDAJĄ ZDROWE
 • PORANNIK – odżywcze audio, które pomoże Ci zacząć dobrze dzień – bardzo polecam Ci dać mu szansę przez 7 dni – to tylko 3 minuty – znajdź je dla siebie, usiądź wygodnie, postaraj się w miejscu, w którym nikt nie będzie Ci przeszkadzał (nawet jeśli to ma być toaleta – serio!) – również w wersji mp3 do pobrania na komputer/telefon.
 • Skuteczny, zbilansowany plan żywieniowy na 10 dni, którą możesz bezpiecznie stosować cały miesiąc, a nawet dłużej. Rozpisana z ilością kcal, B,T,W oraz podstawowych składników odżywczych, z listą zakupów i rozkładówką na lodówkę!

OCZAMI KURSANTEK :

ILE TO KOSZTUJE?

KURS JAK ZACZĄĆ SKUTECZNE ODCHUDZANIE BEZ SPINY I FRUSTRACJI

dostęp do PLATFORMY kursu na 12 miesięcy (366 dni) od daty zakupu

 

97 ZŁ

styczniowa promocja aktualna do 31.01.

SPRAWDZONA W PRAKTYCE METODA

Masz wątpliwości?

odpowiadam na najczęściej zadawane pytania

Do kursu możesz dołączyć w każdej chwili – kupując swój dostęp w sklepie.

Zainwestuj tyle czasu, ile masz – wykłady i warsztaty podzielone są na 5 przejrzystych, jasnych kroków, aby wskazać Ci drogę w odpowiedniej kolejności.

Dostęp do tego kursu otrzymujesz na rok od daty zakupu – będzie on zapisany na Twoim koncie. 

Wszystkie materiały umieszczam na prostej intuicyjnej platformie. Odpalisz ją na komputerze, tablecie, a nawet w telefonie, np. w drodze do pracy.

Do platformy logujesz się za pomocą emaila i swojego hasła, które otrzymujesz od razu po dokonaniu zakupu – z kursu możesz zacząć korzystać od razu! Zdaje się, że odchudzanie nigdy nie było jeszcze tak wygodne i proste 🙂

Jestem tutaj dla Ciebie – pisz do mnie na ela@ellsa.pl

Kim jestem, żeby Cię w tym wspierać?

Ela Sawicka

Dietetyk, specjalista ds. żywienia, edukator żywieniowy

Instruktorka skutecznego odchudzania opartego na prawdzie, nie modzie. Promotorka dbania o siebie najpierw i uważności, również w odchudzaniu. Kiedyś z nadwagą, masą kompleksów i frustracji. Dziś szczupła, szczęśliwa i energiczna – pomaga kobietom uwierzyć w siebie i wyglądać tak, jak chcą. Z wykształcenia dietetyk i edukator żywieniowy. Specjalizuje się w terapii nadwagi i otyłości (również ze współistniejącymi: insulinoopornością, niedoczynnością tarczycy, zespołem metabolicznym). Niepoprawna optymistka i fanka lodów pistacjowych. Tobie też pomoże schudnąć skutecznie!
 
Stworzyła Akademię Zdrowej Kobiety, tworzy ebooki i kursy, prowadzi warsztaty i wykłady – wszystko po to, aby pomóc kobietom schudnąć skutecznie bez spiny, frustracji, z radością i na zawsze, aby mogły WYGLĄDAĆ I CZUĆ SIĘ TAK JAK CHCĄ I MIEĆ FAJNE ŻYCIE!