O życiu bez spiny Skuteczne odchudzanie bez spiny

Skąd się wzięło żyj, nie wariuj i dbaj o siebie?

Wchodzę na różne profile w mediach społecznościowych, oczywiście te związane z dietą i zdrowym życiem. I co jakiś czas doznaję SZOKU, jak dziś!

I będę się powtarzać jak zdarta płyta – JESTEŚMY NAPRAWDĘ BARDZO RÓŻNI. U Ciebie coś działa, u mnie nie musi. Na tej podstawie nie wolno generalizować i tworzyć teorii, to szkodzi!

Mam wrażenie, że budowanie swojej marki na obalaniu teorii innych stało się już normą. Na nowinkach zza lady, nowych trendach, szokujących „prawdach”. Ja kiedyś też miałam takie podejście, serio. Do tego stopnia, że sama przed sobą próbowałam obalić fakt, że schudłam 15 kg bez wykluczeń i reżimów (TAK BYŁO!), w które później wpadłam – smutne! Musiało minąć trochę czasu, żebym była tu gdzie teraz.

I z tej mojej frustracji na to wszystko wzięło się #zyjniewariuj i #dbajosiebie.

I jeśli jesteś osobą, która chce schudnąć i zacząć żyć zdrowiej, szukając informacji w necie, to naprawdę serdecznie Ci współczuję. Bo tylko STRACHU się najesz i WĄTPLIWOŚCI. Woda z cytryną na czczo – super, musisz pić. Dziś patrzę – NIEE, och to kolejny mit który ktoś próbuje obalić – NIE WOLNO CI. (Sama jej nie piję, więc powinno mnie to obejść – ale no ludzie litości!) Na węglowodany rano nie możesz nawet spojrzeć rozumiesz, bo zaraz insulina wybije Ci zęby, jaja musisz jeść – dużo jaj. Ale zaraz spojrzysz i nieee – najpierw testy musisz zrobić na nietolerancję, żeby wiedzieć czy w ogóle możesz coś jeść. Sorry, taki los.

Więc zamiast na miły weekend z ukochanym wydajesz kupę kasy na testy. Teraz już życie będzie łatwiejsze.

Kurczę!! Tak się składa, że większość ludzi niemiłosiernie kombinuje z wykluczaniem, włączaniem, suplementowaniem, testowaniem się na miliony chorób, nie trzymając się naprawdę podstaw z podstaw! Pisałam o nich tutaj:

http://www.ellsa.pl/poznaj-i-zastosuj-te-3-proste-zywieniowe-zasady-i-czuj-sie-swietnie-cz-2/

Chcę żebyś była ŚWIADOMA swojego ciała i tego, co wkładasz do ust i DO GŁOWY!

Żebyś żyła pięknie i radośnie, a żaden REŻIM dietetyczny Ci na to nie pozwoli. Żebyś dbała o siebie, ale bez przesadnego kombinowania. Tego wszystkiego musiałam doświadczyć sama, żeby dojść do ściany i uderzyć kilka razy głową. Bolało bardzo, ale pozwoliło zmienić kurs na dobry!

Jeśli uznasz, że warto – puść dalej, nie się niesie! Dziękuję!

Żyj, nie wariuj i dbaj o siebie!

Ela Sawicka

Zapraszam na konsultacje i warsztaty żywieniowo – motywacyjne dla kobiet

 

0 0 votes
Article Rating

Rekomendowane dla Ciebie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x